* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Piedāvātie grozi
Pašnovērtējums
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

ĀBECES SVĒTKI 1.KLASĒS [2018-02-05 13:51:24]

Buri, buri burtiņi

Jā, jā, jā.

Tās ir burvju durtiņas

Pa kurām ieiet var grāmatā...

Pirmo klašu skolēni, kopā ar klašu audzinātājām gandrīz mēnesi gatavojās nozīmīgam notikumam - Ābeču svētkiem. Visi pirmklasnieki gatavojoties šim pasākumam ļoti uztraucās. 2. februārī svinīgais brīdis bija klāt. 40 pirmklasnieki bija iemācījušies visus latviešu un poļu valodas burtus - gan lasīt, gan rakstīt, un ne tikai burtus, bet arī teikumus, tekstus un pat lasīt grāmatas! Visi pirmklasnieki bija glīti ietērpušies, galvā zinību cepurītes un uz pleciem gudrību apmetņi. Viņi lepni iesoļoja aktu zālē. Svētku galvenos varoņus, pirmklasniekus, sagaidīja daudz viesu – vecāki, vecvecāki, draugi, skolotāji un sākumskolas skolēni.

Ciemos atnāca Pūce, kas noskaidroja, vai 1.klases skolēni patiešām zina visus burtiņus. Skolēni rādīja ko māk, skaitīja dzejolīšus, dziedāja dziesmas, minēja mīklas.

Skolēnus apsveica vecvecāki, vecāki, skolotāji, direktore Gaļina Smuļko, skolas parlamenta parstāvji un 2.klašu skolēni. Direktore ar lielu gudrības zīmuli iesvētīja un pieņēma pirmklasniekus skolēnu rindās. Katrs skolēns saņēma sertifikātu, ka ir apguvis burtus un ir to pilntiesīgs lietotājs, pildspalvu un balonu. Nobeigumā skolas direktore katram pirmklasniekam pasniedza svētku kūciņu.

Ābeces svētkos pirmklasnieki deva zvērestu, ka viņi ir labi pilsoņi, viņi popularizēs klasi un skolu pilsētas un valsts mērogā, labi mācīsies skolā, mīlēs savu dzimteni, centīsies būt labi draugi. Viņu uzvedība un mācīšanās dos prieku vecākiem un skolotājiem, jo esam kļuvuši vēl gudrāki un atraisītāki.

Vecāki pateicās skolotājām par viņu ieguldīto darbu bērnu lasītprasmes apguvē un šo brīnišķīgo svētku sagatavošanā.

Pasākuma beigās vecāki pateicās skolotājām par viņu ieguldīto darbu bērnu lasītprasmes apguvē un šo brīnišķīgo svētku sagatavošanā.

Katram dalībniekam gatavojoties šim pasākumam bija gan uztraukums, gan prieks, gan atbildība, lai labi veiktu visu uzdoto!

Kopā mums viss izdevās!

Pirmklasnieki saka visiem lielu PALDIES un ir ļoti priecīgi par dāvanām un vēlējumiem.