logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PAR J.PILSUDSKA DAUGAVPILS VALSTS POĻU ĢIMNĀZIJAS ĒKAS RENOVĀCIJAS DARBIEM

2018-01-24 15:40:19

Daugavpils pašvaldībā tiek realizēts projekts “J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas ēkas ar būves kadastra apzīmējumu 0500 003 3701 001 Marijas ielā 1D, Daugavpilī, renovācija”, kura ietvaros notiek sporta zāles pārbūve. Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sniedz skaidrojumus par iemesliem, kas izraisījuši būvdarbu kavēšanos.

Darbus īstenojošā celtniecības firma iniciēja papildu pārbaudi par jumta drošību. Būvniecības Valsts kontroles birojs, apsekojot objektu, 2017.gada decembra beigās atļāva atsākt būvdarbus, kas uz laiku tika apstādināti. Konstatējot, ka nepieciešami papildu darbi, kas saistīti ar jumta drošību, tika veiktas izmaiņas būvprojektā.

Izmaiņas ir apstiprinātas Daugavpils pilsētas būvvaldē, izsludināts iepirkums, kuram var pieteikties līdz 16.02.2018. Pašvaldībā tiek lemts par nepieciešamā papildfinansējuma piešķiršanu. Šobrīd būvdarbi, kas aukstuma un pārbaudes dēļ uz laiku tika pārtraukti, tiks atsākti ēkas piebūvēs, kas nav saistītas ar sporta zāles jumtu. Izglītības pārvalde aicina vecākus un sabiedrību uztvert izveidojušos situāciju ar sapratni, jo runa ir par bērnu drošību.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste

Anita Pleša

t.65407434