logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

I SEMESTRA NOSLĒGUMA PASĀKUMS - SVĒTKU NOSKAŅOJUMS, DIPLOMI, BALVAS!

2017-12-28 13:27:42

Arvien straujāks temps, arvien straujāks dzīves ritms, šķiet, tās ir galvenās šā laika iezīmes. Ne tikai diena un nedēļa, bet nu jau arī mēnesis un gads ir par īsu, lai visu iecerēto varētu bez steigas pagūt. Bet, kad gaisā sāk virmot kanēļa, mandarīnu un skuju smarža, mēs sākam just Ziemassvētku un Jaunā gada tuvošanos. Svētki ir kā atelpas brīdis, kā atskatīšanās uz paveikto.

Klusa, nakts, svēta nakts….Ar dziesmas skaņām 22. decembrī 5. klases skolēni ieskandināja Ziemassvētku pasākumu poļu ģimnāzijā. Skolā tas ir 1.semestra mācību darbs. Kā mūsu skolēniem ir veicies?

Sakarā ar sekmīgu 2017./2018. mācību gada 1. semestra pabeigšanu tika apbalvoti ar diplomiem par ļoti labām un teicamām sekmēm mācībās 38 skolēni. Izsniegta pateicība par aktīvu un atbildīgu sabiedrisko darbu 62 skolēniem. Skolēni saņēma diplomus, pateicības rakstus par godalgotām vietām konkursos, olimpiādēs, sporta sacensībās. Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu! Izsniegtas pateicības par aktīvu un atbildīgu atbalstu skolai 46 skolēnu vecākiem.

Kā 1.semestrī ierindojās klašu un skolēnu reitingi?

Direktore ar garšīgu torti apsveica un izsniedza diplomu par augstiem sasniegumiem mācībās ģimnāzijas klašu reitingā:

1.-4. kl. posmā - 4. b kl. (vid.b.8.15)

5. - 9.kl. posmā - 6.kl. (vid.b.7.36)

10. - 12.kl. posmā - 10.kl. (vid.b.7,40)

Direktore ar lielu prieku izsniedza diplomus un saldas balvas par augstiem sasniegumiem mācībās ģimnāzijas skolēnu reitingā:

1.-4. kl. posmā - 4. b kl. skolniecei Dianai Apeinei (9.55)

5. - 9.kl. posmā - 8.b kl. skolniecei Boženai Rakickai (9.63);

10. - 12.kl. posmā - 11.kl.skolniekam Arturam Zubovam (9.06).

Ir skaisti, ka steidzīgajā ikdienā ir arī svētki. Atpūtieties ziemassvētku brīvlaikā un izbaudiet gaišos, sirsnīgos svētkus kopā ar ģimeni, ar saviem mīļajiem!

Vēlējums Jaunajā gadā visai skolas saimei:

Viss, ko Jūs dzīvē sasniedzat, un viss, ko Jums neizdodas sasniegt, ir tiešs Jūsu domu rezultāts. Ko sēsi, to pļausi - dzīvot katru dienu tā - domas, ko sējam, ir gaišas un mīlestības pilnas, tad arī tādi būs augļi! Jaunais gads-jaunas apņemšanās! Lai Jaunais gads atnes vecākiem pacietību, skolotājiem jaunas idejas, audzēkņiem labas sekmes.

IM V. Gržibovska