logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PĀRDZĪVOJUMS.

2017-12-14 08:33:23

Decembris ir svētku un pārsteigumu gaidīšanas laiks. 12. decembris 1.a klases skolēniem bija bagāts ar jaunām sajūtām. Spilgtas emocijas bērni guva, apskatot teātra izrādi „Vilka Vilmāra nešpetnie Ziemassvētki”. Bērni izsekoja neparastajiem vilka Vilmāra, Sarkangalvītes, Sniegbaltītes, Tarzāna, Sivēntiņu un citu pasaku varoņu piedzīvojumiem. Mežā Sarkangalvīte satika Sniegbaltīti, Ansīti un Grietiņu, Raganu, Princi un pat Tarzānu! Ceļā meitenei bija jāizvairās no negantā vilka, viņai nācās piedzīvot neticamus piedzīvojums! Skatoties izrādi, skolēni varēja pārliecināties, ka veicot labus darbus, tie noteikti atgriezīsies. Mēs redzējām, ka izrādē Sarkangalvīte izpalīdz visiem sastaptajiem pasaku meža iemītniekiem, un brīdī, kad arī viņai nepieciešama palīdzība, jaunie draugi izglāba Sarkangalvīti.

Izrāde bērniem ļoti patika, jo saistošais un spraigais sižets noturēja bērnu uzmanību līdz pat izrādes beigām. Teātrī skolēni guva dažādas emocijas: redzēja skatuvi, skatījās izrādi, sēdējā teātra krēslos, uzzināja, kāda ir teātra biļete. Izrādes beigās nofotogrāfējāmies pie teātra eglītes. Bērnu acīs mirdzēja prieks par izbaudīto. Smaidīgi un ar priecīgām noskaņām jaunie teatrāli atgriezās skolā.

Skolēnu un vecāku vārdā pateicamies gan Hmeļņicku ģimenei par izrādes organizēšanu un atbalstu, gan Lūcijai Babulei par palīdzību.

1.a klases audzinātāja Zoja Andžāne.