logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

6.KL. VIZĪTE UZ ASV CENTRU

2017-12-01 08:53:20

Piektdien 24. novembrī mēs ar klasi apmeklējām Amerikas Savienoto valstu (ASV) centru, kas atrodas Latgales centrālajā bibliotēkā. Tur mēs satikāmies arī ar amerikāņu rakstnieci.

Kad mēs iegājām bibliotēkā, mūs satika ASV centra vadītāja, kas vispirms mums parādīja pašu bibliotēku. Bibliotēkā ir vairākas telpas, kurās var aizņemties grāmatas, pastrādāt pie datora vai vienkārši mierīgi palasīt grāmatu uz vietas. Bibliotēkā ir ne tikai grāmatas, bet arī dažādi žurnāli un pat gleznu izstāde.

Pašā ASV centra birojā mēs spēlējām spēli, kura bija par ASV. Vispirms mums šī spēle likās nesaprotama, bet, kad mums visu paskaidroja, spēle jau likās interesantāka. Spēles laikā mums bija vispirms jāpadomā pašiem un tad tikai mēs uzzinājām pareizo atbildi. Tagad mēs zinām ASV teritorijas platību, iedzīvotāju skaitu un citus faktus. Kad beidzās spēle, ASV centra vadītāja stādīja priekšā amerikāņu rakstnieci un vēl vienu pārstāvi no ASV. Viņa mums pastāstīja par savu dzīvi un grāmatām, mēs viņai uzdevām savus jautājumus.

Bija ļoti interesanti ar viņu parunāt, uzzināt kaut ko jaunu par Ameriku un par mūsu ASV centru! Paldies skolotājām Annai Beļskai un Lindai Ivanai-Filipovai par vizītes organizēšanu.

Informāciju sagatavoja: Alina Smiļgina