logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PIRMĀ ERASMUS + PROJEKTA „EDUKACJA MATEMATYCZNA POPRZEZ SPORT” (“PRAKTISKĀ MATEMĀTIKAS MĀCĪŠANA CAUR SPORTA ELEMENTIEM”) STARPVALSTU SANĀKSME POLIJĀ

2017-11-30 10:36:12

J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas Erasmus + stratēģiskās partnerības (KA2) projekta „Edukacja matematyczna poprzez sport” (“Praktiskā matemātikas mācīšana caur sporta elementiem”) (Projekta Nr. 2017-PL0l-KA2l9-038456_4) ietvaros skolotāji Anžela Volodko un Jeļena Teļpuka no 2017.gada 5. novembra līdz 8. novembrim piedalījās pirmajā starpvalstu sanāksmē, kura notika Pamatskolā Ploskā, Polijā.

Starpvalstu sanāksme tika rīkota starp projekta koordinatoru no Polijas (Szkoła Podstawowa w Płoskiem) un projekta partneriem no Slovākijas - Šmeralova Pamatskolu Prešovā (Základná škola, Šmeralova 25, Prešov), Spānijas - IES Celia Vinas vidusskola Almerijā (IES Celia Viñas, Almeria) un Latvijas –J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija - projekta īstenošanas un koordinācijas nolūkos. Sanāksmes mērķis - projekta partneriem apspriest projekta ietvaros saplānotos pasākumus, apspriest finanšu norēķinu, atskaišu sagatavošanas un iesniegšanas kārtību, kā arī saskaņot citus jautājumus, kas saistīti ar projekta ietvaros plānoto pasākumu īstenošanu 2017. un 2018. gadā. Projekta partnerorganizāciju pārstāvji izteica savus priekšlikumus par projekta efektīvo īstenošanu. Tikšanās laikā tika noteikti mācību mobilitāšu datumi, apspriests projekta aktivitāšu plāns, katra partnera pienākumi projektā. Tika precizēti projekta 1 Modula uzdevumi un darba plāns. Pirmais mācību mobilitāšu datums 5 skolēniem un 2 skolotājiem uz Poliju saplānots no 9. līdz 13. aprīlim 2018.g. Pateicamies visiem sanāksmes dalībniekiem par produktīvu darbu!