logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PAŅEMU PLAUKSTĀ UN APMĪĻOJU.

2017-11-15 16:31:37

18. novembris ikvienam latvietim nozīmē daudz, tā ir mūsu valsts dzimšanas diena.

Sveicot Latviju svētkos, 4. klases skolēni grib izcelt vērtības, ko dažkārt ikdienas steigā nepamanām.

Latvija ir mīļa, skaista, zaļa, dziedoša un jautra valsts. Latvijā es piedzimu, augu un dzīvoju. Latvijai dzimšanas dienā es novēlu augt, lai tā attīstās un uzplaukst! (Sabina Tuzika).

Par Latviju var runāt mūžīgi. Latvija ir mana dzimtene. Te ir mana ģimene, draugi, mana pilsēta, skola. Es novēlu, lai Latvijā viss būtu mierīgi un droši, lai iedzīvotāju skaita ziņā tā būtu 1. vietā. (Ksenija Ščerbakova).

Latvijā ir brīnumaina daba: biezi meži, zili ezeri un straujas upes. Latvijā dzīvo ļoti laipni, atsaucīgi, viesmīlīgi un strādīgi cilvēki. Novēlu, lai Latviju pazīst visa pasaule! (Ksenija Kaļiņina).

Latvija ir bagāta ar skaistām un dažādām pilsētām. Katrā pilsētā var atrast kādu skaistu vietu. Manai mīļajai Latvijai šogad 99. Es vēlu, lai Latvija nekad neredz kara briesmas! (Diana Apeine)

Valērija Labude novēl Latvijai mieru un lai visi būtu laimīgi!

Latvijā dzīvo ļoti jautri, dziedoši, domājoši ļaudis. Dzimšanas dienā novēlu, lai tā būtu krāšņāka un stiprāka. Lai cilvēki būtu veseli, lai viņiem būtu lielas ģimenes un daudz prieka! (Sofija Pizele).

Lai dzīvo un plaukst mūsu Latvija! (Jekaterina Stankova)

Latvija man nozīmē mīlestību , draugus, sniegu, noslēpumus. Novēlu, lai daudz darba cilvēkiem!(Elīna Krupska)

Mana Latvija ir ļoti dažāda. Te ir skaista daba, skanīgas dziesmas, četri gadalaiki…Es lepojos ar savu valsti un novēlu dzimšanas dienā- saules mūžu! (Maksimiļjans Ļeščuks)

Latvija ir mana nākotne. Es gribu šeit dzīvot un strādāt. Esi tīra, skaista un sakopta! (Alise Petkune-Petrova)

Mana Latvija- tā ir skola, kur es apgūstu savas valsts valodu un poļu valodu. Latvija ir mana zeme, kuru es mīlu, kur man patīk dzīvot, augt…Es gribu, lai manu mazo zemi mīl visi tā kā es mīlu savu Latviju! (Dēvids Ugarenko)

Man Latvija personīgi nozīmē drosmi un skaistumu. Novēlu nemainīties, bet augt!(Kristers Šaliņš)

Manuprāt Latvija ir visskaistākā valsts pasaulē. Tajā ir daudz ezeru un mežu. Man ļoti patīk latviešu dziesmas. Esi dziedoša! (Maksims Jefremovs)

Daudz laimes dzimšanas dienā!

no 4. kl. skolēnu domrakstiem