logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

BRAUCIENS AR RETRO TRAMVAJU.

2017-11-02 15:49:14

Skaistā rudens dienā pirms brīvdienām 3.b klases skolēni kopā ar skolotājām M.Beļsku un Sk. Baško devās braucienā pa pilsētu ar pagājušā gadsimta vidū konstruētu tramvaju. Skolotājas stāstīja, ka vairāk nekā 70 gadi pagājuši, kopš pirmais tramvajs devās pa Daugavpils tramvaja sliedēm. ka šajā maršrutā ir apvienoti divi pilsētas maršruti - 1. un 3. Kopumā tas ir 16 km garš brauciens pa pilsētu.

Visi esam pārsteigti, ka tramvaja vagonā ir kā kafejnīcā. Ir jauki pie galdiņiem sarunāties ar draugiem, ēst līdzpaņemtās sviestmaizes, vērot pilsētu, dalīties iespaidos un pat uzdejot. Daudzi no mums nav bijuši vienā vai otrā tramvaja galapunktā. Neparasti, ka vagonā-kafejnīcā braucām tikai mēs!

Secinājām, ka saulainā rudens dienā mūsu pilsēta ir īpaši skaista, ka klasei kopā būt ir intertesanti. Mums patīk ceļot!

Mūsu klase jau bija ekskursijā gan skolas muzejā, gan Naujenes un Krāslavas novadpētniecības muzejos, no skatu torņa vērojām Daugavas lokus, apmeklējām Slutišķu vecticībnieku sādžu un jājām ar zirgiem ”Klajumos”. Sagadījās, ka tajā dienā “Klajumos”viesojās televīzija. Tika veidots raidījums par saimnieci Ilzi Stabulnieci. Mums bija iespēja dalīties savos pārdzīvojumos. Vēlāk vērojām sevi TV raidījumā "Latvijas stāsti. Personības" - Ilze Stabulniece (20.05.2017.) – YouTube.

3.b klases ceļojumu iespaidus apkopoja sk. M.Beļska