* J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija * Państwowe Gimnazjum Polskie im. J. Piłsudskiego w Daugavpils * Даугавпилская польская государственная гимназия им. Ю.Пилсудского * J.Pilsudska Daugavpils state polish gymnasium *
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsLapas karte PL

Skolas dzīve
Ciklogramma
Notikumu kalendārs
Skauti
Skolas parlaments
Ēdnīca
Karjera
Projekti
Skolas pulciņi
Piedāvātie grozi
Pašnovērtējums
Nejauša fotogrāfija
Pēdējās fotogrāfijas
POTCPSS
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

J.Pilsudska Daugavpils
valsts poļu ģimnāzija

Varšavas iela 2, Daugavpils, Latvija

Tel. direktore: 65451003,
Tel. sekretāre: 65451001,
Tel. dežurante: 65437919,
fakss:: 65437901
E-pasts:dpolvsk@apollo.lv
E-pasts:dpolsekretare@apollo.lv

ERASMUS+ PROJEKTA “DZIMUŠI, LAI LASĪTU” STARPVALSTU SANĀKSME LATVIJĀ [2017-10-30 18:21:17]

Tā kā mūsu skola ir Erasmus+ KA2 projekta “Dzimuši, lai lasītu” koordinators, pirmā partnervalstu starpvalstu sanāksme notika Latvijā. 11 sanāksmes dalībniekus no 5 dažādām Eiropas valstīm - Itālijas, Spānijas, Bulgārijas, Ungārijas un Lietuvas - uzņēma mūsu skolā. Tie bija ES skolu skolotāju, direktori un direktoru vietnieki.

Skolas skolēni pirmajā dienā sagatavoja starpvalstu sanāksmes dalībniekiem jauku koncertu, kurā parādīja savus talantus un intereses, poļu un latviešu tradīcijas multikulturālajā vidē.

Pirmajā dienā sanāksmes dalībnieki iepazinās arī ar mūsu skolu, poļu namu un mūsu pilsētu. Otrajā dienā strādāja pie projekta detalizētas plānošanas šim mācību gadam. Tika ieplānots, ka partnervalstu skolēni cieši sadarbosies dažādās aktivitātēs, piem. veidos projekta logo, savu darba grupu prezentācijas, piedalīsies mūsu skolas organizētajā pilsētas pasākumā “Jingle Bells” un videokonferencēs, lasīs kopā grāmatas un pildīs dažādus uzdevumus, ka arī varēs darboties kopā klātienē mācību mobilitātē Itālijā, kas notiks 2018.gada no 5. līdz 9. martam. Šajā dienā ES skolotājiem bija arī iespēja tikties ar mūsu skolas 3.,4. un 5.klašu skolēniem, kā arī apmeklēt Daugavpils cietoksni un Marko Rotko mākslas centru. Trešajā dienā ES skolotāji devās ekskursijā pa Latgali, apskatot šādas pilsētas kā Aglona, Rēzekne, Preiļi, bet ceturtajā dienā ekskursijā pa Latviju, apmeklējot Siguldu un Rīgu. Piektajā dienā sanāksmes dalībnieki mācījās strādāt TwinSpace vidē, kas ir projekta galvenā platforma, dalījās ar saviem lasīšanas uzdevumiem, kā arī apmeklēja Daugavpils Universitātes jaunu pētniecības korpusu.

Sanāksmes dalībniekiem īpaši iepatikās tikšanās ar skolēniem, kurā viņi varēja parunāt ar 3., 4., un 5.klašu skolēniem. Sanāksmes dalībnieki arī augsti novērtēja sanāksmes organizāciju un īstenošanu un mūsu valsts dabas krāšņumu. Īpaša pateicība sanāksmes organizācijā un īstenošanā mūsu skolas direktorei G.Smuļko un skolotājiem A.Volodko, U.Urtānam, A.Putānei un J.Gasinai.

Informāciju sagatavoja,

Erasmus+ projekta koordinatore Anna Beļska