logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

NO SALDĒJUMA LĪDZ TEHNIKAI - 4.KLASES MĀCĪBU EKSKURSIJĀ!

2017-10-30 13:13:03

20.10.2017. 4.a un 4.b klases brauca mācību ekskursijā. Pirmā apmeklējuma vieta bija Skrīveru mājas saldējumu ražotne. Te skolēniem pastāstīja par saldējumā vēsturi un par populārākajiem saldējuma veidiem, kā arī gatavoja bērnu acu priekšā saldējumu, ko visi arī pēc tam pagaršoja. Bērniem bija iespējā pagaršot saldējumu gan ar klasiskām, gan ar neparastām garšām - tādām, kā sāls saldējums ar tomātiem un saldējums ar oglēm. Visvairāk prieka izraisīja tomēr saldējuma deserts, ko saņēma katrs ekskursijas dalībnieks.

Vēlāk visi kopā devās uz Sibīrijas haskiju audzētavu. Te mums pastāstīja par šiem suņiem un piedāvāja tos paglāstīt. Suņi ir ļoti labsirdīgi, mīl cilvēkus, tāpēc neviens bērns nepaliek bez dzīvnieku uzmanības. Daudz iespaidu un prieku pēc kontakta ar suņiem deva šis apmeklējums skolēniem.

Pēdējais ekskursijas apmeklēšanas punkts bija muzejs "Tehnika no pagātnes". Te bija interesanti ne tikai zēniem, bet arī meitenēm. Bija iespēja apskatīt vecas mašīnas un motociklus, dažādas ierīces no pagātnes, tādas kā gāzētu dzērienu automāti un citi. Bērni uzzināja par daudzām interesantam lietām, kuras viņi nekad nebija neredzējuši un par kurām nebija dzirdējuši.

Ekskursija bija ļoti interesanta, skolēni paplašināja savu redzes loku: uzzināja daudz interesanta par pagātnes tehniku, par suņiem un par saldējuma ražotni.