logo
Par skoluAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

POĻU – LATVIEŠU JAUNIEŠU TIKŠANĀS

2017-10-30 13:08:26

No 29. oktobra līdz 4. novembrim mūsu ģimnāzijas skolēnu grupa brauks uz Krzyžova Svidnicu, Lejassilēzija (Polijā), kur satiksies ar vienaudžiem no Lubaņas poļu-latviešu projekta „SOCIAL MEDIA – SOCIAL LIFE” ietvaros.

Tikšanās tika organizēta ar Erasmus+ finansējuma palīdzību pateicoties mūsu ģimnāzijas sadarbībai ar Dienidrietumu asociācijas Teritoriālās pašvaldības forumu “Pogranicze” no Lubļanas.

7 dienu garajā tikšanās laikā Starptautiskajā Jaunatnes Tikšanās Centrā Krzyžovā no poļu puses piedalīsies jaunieši no Jauniešu Līderu Kluba, kas kopš 2014. gada darbojās Lubaņā. Tas ir jau otra tikšanās ar jauniem Lubiaņas iedzīvotājiem. Pagājušajā gadā satikāmies pirmoreiz Krzyžovā projekta „Sociala darbiba – aktywność społeczna” ietvaros. Izstrādājām kopīgas filmas, kuras mudina jauniešus iesaistīties brīvpratīgajās un sociālajās aktivitātēs. ( apskatīt var šeit:

https://www.youtube.com/channel/UCPYtsylPVTDvFS1Fj6AISOg).

Mūsu jaunajā projektā pievērsīsimies sociālajiem medijiem. Iepazīsimies ar fotogrāfijas noslēpumiem, kā arī kopā izstrādāsim informācijas kampaņu, kas ir adresēta mūsu vienaudžiem un ir vērsta vardarbības novēršanai sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Pašlaik Lubaņā un Daugavpilī intensīvi notiek tikšanai veltīti sagatavošanas darbi. Tikšanās programmā tiks ietvērtas kopīgas integrācijas aktivitātes, kas ir balstītas uz sadarbību grupās, un dalībnieku sagatavoti pasākumi.

Ikdienas secinājumus un gūto pieredzi jaunieši no Lubaņas publicēs no 29. oktobra savā facebook profilā pēc adreses:

https://www.facebook.com/Lokalny-Inkubator-NGO-w-Lubaniu-1640507489564088/?ref=aymt_homepage_panel

Sirsnīgi aicinām apmeklēt un baudīt.

Projekts „SOCIAL MEDIA – SOCIAL LIFE” ir realizēts pateicoties Eiropas Savienības finansējumam Erasmus+ programmas ietvaros un pateicoties Lubaņas pilsētas pašvaldības atbalstam.